| Артикул | с08096 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08161 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08232 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08231 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08358 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08014 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08613 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07746 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09112 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08121 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08224 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09666 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08404 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09665 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08355 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09651 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07660 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09648 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09645 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09644 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40102ч |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09642 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08473 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09640 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09641 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06068 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08097 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06363 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08060 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06095 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |