| Артикул | с09629 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09630 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09628 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09631 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09627 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23493аг |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 23099аг |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07661 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22955аг |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22878аг |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08281 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08360 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08503 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1718ж |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1718ч |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40107ч |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40104ч |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06034 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08260 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07046 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08906 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09165 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05293 |
| Вага | 4.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Кварц |
| Артикул | с07652 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09612 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08268 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08376 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08925 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08438 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08521 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |