| Артикул | с08466 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08621 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09594 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09592 |
| Вага | 7.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08620 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 333821122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08726 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05704 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09585 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05297 |
| Вага | 4.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Цитрин |
| Артикул | с09584 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09583 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09582 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09581 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09580 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09579 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 500047Е |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09578 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07953 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09525 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09574 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08223 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08347 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 344971121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08447 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 345231121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 345251321 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344661121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с01414 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 344881121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |