| Артикул | б05322 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05323 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05116 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05775 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05774 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04654 |
| Вага | 25.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05144 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04790 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05637 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05785 |
| Вага | 7.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05767 |
| Вага | 10.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03464 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05761 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05762 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05759 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04237 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05167 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05758 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05757 |
| Вага | 8.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05756 |
| Вага | 9.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05755 |
| Вага | 8.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02885 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04792 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05733 |
| Вага | 10.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05750 |
| Вага | 11.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04838 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05140 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05414 |
| Вага | 22.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04703 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05749 |
| Вага | 10.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |