| Артикул | б05458 |
| Вага | 9.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03106 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04826 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05217 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05494 |
| Вага | 9.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05735 |
| Вага | 13.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04143 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04827 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04757 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05493 |
| Вага | 9.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04857 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05408 |
| Вага | 9.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03129 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05728 |
| Вага | 9.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04797 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04905 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05197 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05085 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05700 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04036 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05726 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05722 |
| Вага | 35.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04175 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05721 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05652 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05653 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05464 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05647 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05654 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |