| Артикул | б05658 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05657 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05265 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05701 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05663 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05662 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04065 |
| Вага | 24.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04795 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05648 |
| Вага | 13.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05649 |
| Вага | 13.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05562 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05624 |
| Вага | 5.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0045л |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04534 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04568 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04555 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | б05709 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05710 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05707 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04735 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04780 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05708 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05717 |
| Вага | 17.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05102 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05138 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05716 |
| Вага | 19.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05182 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05602 |
| Вага | 9.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05601 |
| Вага | 12.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05594 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |