| Артикул | б05600 |
| Вага | 11.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05599 |
| Вага | 11.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05598 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04374 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04726 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04824 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05597 |
| Вага | 11.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05631 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05191 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05588 |
| Вага | 12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05587 |
| Вага | 11.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05584 |
| Вага | 9.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04188 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05581 |
| Вага | 12.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05628 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05626 |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04464 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04470 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04541 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05619 |
| Вага | 5.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05546 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05557 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04550 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04709 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05556 |
| Вага | 11.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05629 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05627 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05172 |
| Вага | 7.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05620 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05623 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |