| Артикул | б05626 |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05202 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05619 |
| Вага | 5.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05350 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02882 |
| Вага | 12.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04535 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04564 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05429 |
| Вага | 12.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05604 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05190 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05608 |
| Вага | 10.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05606 |
| Вага | 9.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05607 |
| Вага | 11.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05609 |
| Вага | 12.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05472 |
| Вага | 11.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05603 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05593 |
| Вага | 9.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02734 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03947 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05543 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04545 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04699 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05571 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05570 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05352 |
| Вага | 10.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04705 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05086 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05589 |
| Вага | 7.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05590 |
| Вага | 7.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05591 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |