| Артикул | б04780 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05102 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05716 |
| Вага | 19.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05191 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04188 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05626 |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04550 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04709 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05556 |
| Вага | 11.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05627 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05172 |
| Вага | 7.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05623 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05267 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05429 |
| Вага | 12.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02882 |
| Вага | 12.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04564 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05605 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04705 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05608 |
| Вага | 10.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05610 |
| Вага | 10.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05606 |
| Вага | 9.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05190 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05607 |
| Вага | 11.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05609 |
| Вага | 12.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04729 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05571 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05592 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05563 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03947 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02796 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |