| Артикул | б05580 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03336 |
| Вага | 15.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05559 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05086 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05553 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05104 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05558 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05533 |
| Вага | 5.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02550 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04272 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05463 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0057lg |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05328 |
| Вага | 9.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05130 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05255 |
| Вага | 25.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05186 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05512 |
| Вага | 12.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04785 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05095 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05131 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05187 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04290 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02884 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04105 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04537 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04307 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05069 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05365 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03107 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04106 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |