| Артикул | п03743 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03219 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03009 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03485 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01254Т |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03687 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04064 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02890 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03251 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03832 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03488 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03559 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03268 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03424 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03530 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03766 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03780 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03273 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03549 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03722 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03719 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03740 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03770 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00134 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03014 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02973 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03242 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03145 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03440 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03403 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |