| Артикул | п03015 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03123 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03449 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11272400 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 10831121 |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 140681321 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п00917 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02745 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03234 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03236 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03291 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02861 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02815 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03552 |
| Вага | 5.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03775 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03820 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01789 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03231 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03352 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03460 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03632 |
| Вага | 6.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02744 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03126 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03125 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03230 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03240 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03461 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03198 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03486 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03681 |
| Вага | 9.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |