| Артикул | с07992 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06620 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06791 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07823 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02302 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23083 |
| Вага | 913 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00032 |
| Вага | 990 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00019 |
| Вага | 399 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05437 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06957 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00022 |
| Вага | 333 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00038 |
| Вага | 4710.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01882 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00025 |
| Вага | 214.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00012 |
| Вага | 567 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00101м |
| Вага | 685.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00015 |
| Вага | 914.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00031 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00034ю |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00018 |
| Вага | 661.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00034 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Бронза |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00101 |
| Вага | 723.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01368 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |