| Артикул | с01876 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23186 |
| Вага | 585 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01372 |
| Вага | 11.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01373 |
| Вага | 11.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01438 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01456 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05280 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05473 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с01877 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00037 |
| Вага | 1965.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | тайна вечеря-248 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | к07596 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00024 |
| Вага | 585 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00027 |
| Вага | 1885.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00014 |
| Вага | 399 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23146 |
| Вага | 84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00030 |
| Вага | 1292.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00033д |
| Вага | 641 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00033 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Бронза |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00100 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | сер00045е |
| Вага | 679.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |