| Артикул | с05444 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сер00020 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Бронза |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06044 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п.мрамор |
| Вага | 1737.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Семистр.(сус зол)-52 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | с06195 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00023 |
| Вага | 433 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00039 |
| Вага | 3273 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00613 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | рыбка |
| Вага | 191.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07040 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01180 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | 23401 |
| Вага | 126.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00014л |
| Вага | 288.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09294 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | сер00029 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08746 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09319 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09323 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с05945 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05965 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06227 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06789 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04963 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |