| Артикул | б05199 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05842 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141647 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | б05798 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141630 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141713 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04838 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141843 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04217 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04569 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04906 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141864 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05740 |
| Вага | 12.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141845 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | б05739 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05738 |
| Вага | 6.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05737 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04791 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04826 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141804 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04827 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141802 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141801 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05746 |
| Вага | 14.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05745 |
| Вага | 14.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141850 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141848 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141849 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05735 |
| Вага | 13.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |