| Артикул | 905-01343 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03129 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04905 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05197 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05085 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05652 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05653 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05654 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05661 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05659 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04902 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04844 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05642 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04348 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05638 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05665 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04056 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05651 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05664 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05650 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05658 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05657 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05655 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05663 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05662 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05125 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05182 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04464 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04541 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04550 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |