| Артикул | б04796 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05346 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141788 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03947 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04878 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05181 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03946 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05098 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05186 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04551 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01602 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05091 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05187 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01110 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01075 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04290 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04836 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02926 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05196 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05365 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03107 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04016 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04885 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05103 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05273 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04292 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05094 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04021 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05124 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05327 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |