| Артикул | 538431121 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04521 |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05021 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05072 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01433 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04559 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04794 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-00885 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02922 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04288 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04501 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04882 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2093 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04883 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05185 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03951 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04560 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05093 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05448 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05446 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04469 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05184 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0049м |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б02775 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0048м |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05643 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05660 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141787 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01440 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141247 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |