| Артикул | 141251 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141278 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141250 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03701 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03606 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141358 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04024 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141371 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04196 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04311 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0023са |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04480 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141512 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141508 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141517 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | б04561 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03950 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141544 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04347 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04901 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04900 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05065 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05064 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0030z |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04876 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05114 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141411 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 141667 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |