| Артикул | б05840 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05849 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05275 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05778 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 312/2 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05822 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05784 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05783 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05782 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05274 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04206 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05322 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05323 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04790 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03645 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141868 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04792 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04703 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04700 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05502 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05634 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05656 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05347 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05090 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05277 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05447 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03106 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02134 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04857 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |