| Артикул | с04558 |
| Вага | 6.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122201 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123530 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123528 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123527 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06408 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06095 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07074 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123525 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123524 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123522 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122871 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07444 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07572 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123521 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123520 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09621 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR116110 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR110510 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08503 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09634 |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09112 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123539 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | с08537 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 912-00928л |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122870 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09662 |
| Вага | 9.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09664 |
| Вага | 9.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09661 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122916 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |