| Артикул | 073110 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09647 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09646 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09645 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08441 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08481 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07061 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09644 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7576 |
| Вага | 8.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07589 |
| Вага | 9.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08251 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1714ч |
| Вага | 0.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40102ч |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09642 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05293 |
| Вага | 4.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Кварц |
| Артикул | с07076 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07118 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09640 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09641 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06068 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122906 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07652 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07856 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1719ч |
| Вага | 0.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07913 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06755 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR111590 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1710ч |
| Вага | 0.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09635 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |