| Артикул | с07886 |
| Вага | 7.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07930 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08181 |
| Вага | 3.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09633 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09623 |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09622 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 058310 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08189 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01400 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09480 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23493аг |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 23099аг |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08226 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08229 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128220 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 22955аг |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 22878аг |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09617 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08361 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08379 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08351 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123517 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01372 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09619 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08352 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01132 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08466 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09545 |
| Вага | 5.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09616 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09605 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |