| Артикул | 327081121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08091 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 323311121 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 902-01272 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01056 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08188 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08197 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01373 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00909 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00620 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40022 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08297 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08240 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08906 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09165 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01584 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 333341421 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 322983121 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 333843122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 902-01297 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01278 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01062 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 334391122 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08345 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03686 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 902-00670 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00091 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08398 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08436 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08621 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |