| Артикул | с09612 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 580142м |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 333821122 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08726 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4904п |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 500064 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09611 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08041 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08385 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122491 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09601 |
| Вага | 6.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02964 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05297 |
| Вага | 4.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Цитрин |
| Артикул | с07073 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04040 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08925 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с07155 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07173 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07197 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0653ri |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123183 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123218 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07920 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0649lg |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0650nl |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0665ca |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07953 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08053 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0410nl |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0663cha |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |