| Артикул | 121893 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122755 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07166 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123141 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0377ri |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0415cha |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 911 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 12750 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12105а |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121034 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02464 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01243 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121231 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12989 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12737 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03441 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 121481 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121313 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121310 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (штучні) |
| Артикул | 12645 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 121532 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12741 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12025б |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122112 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с03326 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04311 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03703 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01875 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04161 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |