| Артикул | ESO005 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0582cha |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 123503 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09499 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09501 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09487 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09488 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08989 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09481 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09449 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з40067ч |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08757 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09388 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09359 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7294 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09297 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09286 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09324 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09320 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09321 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с07412 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09302 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09270 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08755 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0600sth |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0574ca |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0576ca |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с09239 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123454 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09209 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |