| Артикул | сб0642ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 7087 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0635ca |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05836 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07560 |
| Вага | 6.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 544 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08044 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08067 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123251 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0406nl |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123266 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08168 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 863 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0455nl |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2520/1p-HSPH |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | сб0461ca |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | с08299 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123296 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08514 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08531 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08554 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08586 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08741 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08591 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 7410род |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08773 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09538 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7456р |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 520303Е |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |