| Артикул | с09056 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0570di |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |
| Артикул | с09086 |
| Вага | 5.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09085 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09077 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123426 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06955 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06951 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08081 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08555 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09721 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с09675 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09679 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09658 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2580/1р-PSPH |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1716ч |
| Вага | 0.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1711ч |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2580/1р-CZ |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2579/1р-PSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1797ж |
| Вага | 0.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1797ч |
| Вага | 0.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1713 ж |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1713ч |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1642ж |
| Вага | 0.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01290 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00148 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 580142в |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 470670 |
| Вага | 4.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09610 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0581cha |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |