| Артикул | сб0661ri |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0648lg |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0658ri |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0671ca |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0667ca |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0669ca |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0548mi |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0610mi |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09568 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121029 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 122057 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122536 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 344901121 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345001121 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344701121 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122635 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0645у |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122703 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122801 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09566 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122817 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 470094 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123508 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122881 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122876 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0618lg |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122899 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0625lg |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122879 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06532 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |