| Артикул | 2340/1р-3PWT |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09438 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09509 |
| Вага | 5.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08707 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123349 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08877 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09467 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09460 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05013 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06348 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09356 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09447 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2546/1р-QSWB |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08368 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123449 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06192 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09408 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09407 |
| Вага | 5.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09406 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06712 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06335 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123174 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09404 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09296 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08056 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08210 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |