| Артикул | 122840 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07858 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09500 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09504 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123248 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09181 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09350 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09498 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40067 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40070 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09396 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05818 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с08391 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40034 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04115 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07109 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05275 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09494 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09495 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09491 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08094 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08170 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08149 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09492 |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09130 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08991 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08213 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08745 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123365 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08990 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |