| Артикул | с09089 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123510 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESO010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122768 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122768яу |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123290 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09521 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08205 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08310 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07198 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09520 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09518 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09513 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08328 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12010ас |
| Вага | 8.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122573 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09514 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09515 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09516 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122912 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07566 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123360 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESO006 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO007 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO008 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05475 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | 123292 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09299 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO013 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESO009 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |