| Артикул | с05673 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08402 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09533 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09530 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09532 |
| Вага | 11.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123445 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 123444 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | с05061 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09531 |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123509 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09496 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07995 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05029 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07996 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09493 |
| Вага | 6.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09471 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09527 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08093 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07307 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123078 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09124 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09107 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09529 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08124 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08814 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05763 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09528 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09526 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07116 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08369 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |