| Артикул | с09539 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09564 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09562 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09561 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09563 |
| Вага | 7.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09548 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09549 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09550 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09547 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122490 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7253с |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09542 |
| Вага | 7.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09541 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07547 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123289 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09540 |
| Вага | 7.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09546 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09543 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123357 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01275 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123511 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05272 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123293 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08403 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123512 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123514 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123513 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | с09402 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |