| Артикул | 344671121 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344891121 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344681121 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345221121 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09567 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08881 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08878 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08868 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09565 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09558 |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09557 |
| Вага | 7.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0646di |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09556 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09544 |
| Вага | 7.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2498/1p-HSPH |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2527/1p-QGR |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | сб0627ca |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0634ca |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0637ca |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0620lg |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0616cha |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0613cha |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0614cha |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0643ca |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0644ca |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0628ca |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0638ca |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0633ca |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0631ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0636ca |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |