| Артикул | с08132 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09587 |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09586 |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09585 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08230 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0475ca |
| Вага | 6.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Бірюза, Діамант |
| Артикул | с08315 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09584 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09583 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09582 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08435 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08478 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09581 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09580 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09579 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08505 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08480 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09578 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09577 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09576 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08652 |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07928 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07559 |
| Вага | 8.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09575 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09525 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09522 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123331 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09574 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |