| Артикул | с08233 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0475ca |
| Вага | 6.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Бірюза, Діамант |
| Артикул | сб0448nl |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09576 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09575 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08468 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08486 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09525 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09522 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123331 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08583 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08547 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08548 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09574 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09571 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09572 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0488м |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08698 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08688 |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09573 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09570 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07911 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 344971121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345231121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 345251321 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344661121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344881121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345241321 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |