| Артикул | с08569 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0550mi |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0509mi |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0435nl |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08657 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08705 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08785 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0378 |
| Вага | 6.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0371 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0603м |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08431 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0485м |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0623lg |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0615cha |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07558 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1778ч |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1778б |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123062 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06460 |
| Вага | 6.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07579 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1332с |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09594 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09592 |
| Вага | 7.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с07737 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07915 |
| Вага | 6.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123233 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09591 |
| Вага | 4.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09590 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09588 |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08002 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |