| Артикул | ESO019 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06700 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08412 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08337 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO018 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO020 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO017 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08825 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09326 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08171 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123502 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09506 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08390 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08405 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05817 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 123501 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 123498 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123500 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08413 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123367 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09378 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123499 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7373р |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07114 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08086 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123294 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09502 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09505 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09503 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06186 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |