| Артикул | с08101 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123277 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08370 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09462 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05813 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09458 |
| Вага | 5.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09217 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07111 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09457 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09394 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122833 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08103 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09431 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7335 |
| Вага | 19.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08122 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123396 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09337 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09430 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09423 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09421 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06864 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09420 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09422 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09424 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123096 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08058 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08108 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |