| Артикул | с09348 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09298 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09380 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06691 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123187 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07992 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09369 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09368 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08051 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08183 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2339/1р-PWT |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09367 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09366 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08681 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09162 |
| Вага | 6.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09260 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO002 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09376 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09289 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09365 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02839 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09401 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09400 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09399 |
| Вага | 6.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04925 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04926 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122079 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с09373 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09372 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |