| Артикул | 122556 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06620 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09371 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09374 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09364 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06791 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08851 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07115 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09386 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07189 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07490 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123175 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07823 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09361 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09375 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2279/9p-PWT |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07951 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07986 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08155 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08065 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09362 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08275 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08274 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08483 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09006 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09341 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09351 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09018 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09007 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |