| Артикул | с09345 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09346 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09344 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08158 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08414 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08822 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09343 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09342 |
| Вага | 3.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123359 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09047 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08562 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09336 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01876 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05280 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123475 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123483 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123486 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05473 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с01877 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05958 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123482 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123480 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123481 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05940 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07021 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07020 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123485 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123479 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123484 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123152 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |