| Артикул | с07416 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07040 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122914 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07531 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09316 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09317 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07533 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07743 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123216 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09315 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09318 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09305 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123260 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08207 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08330 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09311 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09284 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09285 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08746 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08828 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123411 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09312 |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7260род |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09313 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07717 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09228 |
| Вага | 6.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09304 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05945 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05965 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09288 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |