| Артикул | с09303 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06227 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122502 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06789 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09301 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07112 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07379 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07404 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7261 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123459 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09287 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07548 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123079 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07918 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2379/1p-HSPH |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с09281 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08080 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08334 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08359 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09272 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09273 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09271 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08697 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08712 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09164 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09263 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09119 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09264 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |