| Артикул | с07943 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07980 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09010 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123236 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08046 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08292 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09291 |
| Вага | 6.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08302 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08474 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08711 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09290 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09293 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09294 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | 123361 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123390 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123421 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07631 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123476 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09329 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05444 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09295 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09319 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09323 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06044 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06195 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06693 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06728 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06903 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |