| Артикул | с09266 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09265 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09267 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09274 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09276 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09275 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09268 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122351 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с06223 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06381 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08859 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123363 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122773 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09253 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09255 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123012 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123035 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07585 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04962 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0596nl |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0592nl |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07901 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08016 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08107 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0585mi |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0589lg |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0595nl |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08305 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |