| Артикул | с08305 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08340 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08416 |
| Вага | 7.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0594nl |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0579cha |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0575ca |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08702 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08824 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08845 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0564sm |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123455 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123457 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123386 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09159 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09186 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09241 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/1p-NSPH |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | сб0588mi |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0573ca |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0577ca |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06278 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с05515 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0583mi |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0584mi |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0590lg |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 122477 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122520 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0598sth |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |